Na zalogi
SKU w94248
  • €8.79
  • €12.74

Lahko izberete pre-made svetlobe modelov in animacij iz app ali celo program svoje zasnove za tekmo svoje najljubše športne ekipe barv in edinstven animacije, in še več.

App Nadzorovanih: Vse luči, se lahko daljinsko upravlja z aplikacijo, ki je na voljo za iOS App Store.

Quick Setup: Wi-Fi.Luči lahko setup z lokalno dom/pisarna Wi-Fi, tako da vam ni treba, da vzpostavite povezavo vsakič, ko uporabite luč.

Vremensko: izdelki so IP44 zaščito, zaradi česar so kot nalašč za notranjo in Zunanjo uporabo.

Raven zaščite: IP65

Svetlobni tok: 6 (lm)

Temperatura barve: 3000 (K)

Vhodna napetost: 5 (V)

1 set x LED Niz Luči(mobilni telefon ni vključen)

Podobni izdelki

3m USB LED Niz Luči Božič Daljinski upravljalnik Pravljice Luči Garland na Prostem Poroka/Stranka/Garland Ulica/Novo Leto Dekoracijo

božič led Specifikacije: Ime Izdelka:Led Srebrna Bakrene Žice Zavesa Svetlobe Material: Plastika+Srebro Bakrene Žice Velikost: Širina: 3 m * Višina: 3 m s 300 Led Širina: 3 m * Višina: 2m z 200 Led Širina: 3 m * Višina: 1m s 100 Led Nepremočljiva rating: IP65 Powered by:USB Napetost:DC 5V Vir svetlobe: LED LED Količina: 100 / 200 / 300Leds LED

• €5.87
  • €8.38

LED Luči Baterija Upravlja Božično Dekoracijo za Dom Multi Barva Žogo Počitnice Niz Luči LED Lučka

LEd Tip: Vrsta Baterije Led Luči LED Barva: Kot slika prikazuje LED Količina: 3m 20led Baterija:3*AA(Baterije niso vključene v paket) Plačilo: -Sprejemamo naslednje plačilne metode: -Kreditne Kartice, VISA, PayPal, Banke elektronskih Prenosih, Western Union in tako naprej. -Vsa plačila na www.gostisce-majolka.si obdeluje Alipay. Dostava: -Prosimo, bodite bolj

• €9.21
  • €13.15

Bluetooth Božični Luči Bakrene Žice LED Niz Luči Garland Soba za Dom, Poroko, Novo Leto Dekoracijo USB Pravljice Luči

Izberite www.gostisce-majolka.si standard prevoz.Zagotovljeno, da prejme blago v roku 30 dni.Pustite, da ste prejeli paket pred Božičem, bi Božični okraski, želim vam srečno OPOMBA: Tam je QR koda v luči niz, lahko neposredno skeniranje koda za prenos APLIKACIJE. En mobilni telefon lahko nadzira več svetlobe strune hkrati Specifikacija: Pakiranje velikost: 12*10*3 cm Raven zaščite:

• €6.34
  • €10.06

Božično Dekoracijo luči 1,5 M 10led Srčkan Samorog Glavo Led Niz Noč Svetlobe Romantično Poroko Uslug Doma Dekor Luči Lučka

Božično Dekoracijo luči 1,5 M 10led Srčkan Samorog Glavo Led Niz Noč Svetlobe Romantično Poroko Uslug Doma Dekor Luči Lučka Specifikacija: Postavka Ime:Niz LED Luči Dolžina: 1,5 M LED Količina: 10LEDs Material: ABS Telo Barva: Bela、 Stikalo: ON / OFF Oddaja Barva: Toplo Bela / Bela/Rgb Napetost: DC3V Nepremočljiva: Št. Moč: 2*AA Baterije

• €5.59
  • €6.29

3/6/9Mx3M LED Luči, Zavese Okno Garland Doma Dekoracijo Pravljice Niz Luči za Poroke, Božič, Rojstni dan 220V Vtičnice

Bolj sorodni izdelki LED Luči, Zavese Okno Garland Doma Dekoracijo Pravljice Niz Luči za Poroke, Božič, Rojstni dan 220V UK/AU/EU Adapter pa v Postavka Opis : Materail: PVC in Bakrene Žice. Plug: EU Vtičnice 220V, AU/UK Adapter 220V Nepremočljiva: IP44 (Nadzor potrebujejo tudi zaščito pri uporabi v deževne dni) Velikost:3Mx1M / 3Mx2M / 3Mx3M / 3Mx6M z 1.5 power line Barva:

• €5.89
  • €6.85

4M 20 LED Kristalno Kroglice Niz Luči Počitnice Poroko Božič Prostem Garland Doma Dekoracijo Noč Vila lučka Osvetlitev

4M 20 LED Kristalno Kroglice Niz Luči Počitnice Poroko Božič Prostem Garland Doma Dekoracijo Noč Vila lučka Osvetlitev Postavka Specifikacije: Ime izdelka: 4M 20 Led LED niz svetlobe Skupna Dolžina:4m Količina led žarnice:20 Vhodna Napetost: AC 110/220V Žice Barva: prozoren Package: papir polje Izdelek Struktura: led žarnice, kabli, obeski, krmilnik in plug. Razsvetljava

• €3.23
  • €4.04

200LEDs Trto luči Bakrene Žice Veje luči led pravljice niz Luči baterije oskrbe Cafe Božič Wedding Party Decoratio

Specifikacije: Opomba:2M*5 Podružnice(100 KOZARCEV LED) 2M*10Branch (200PCS LED) Stanja: 100% čisto nov LED Količina: 100/200pcs Pramenov Diod : 5/10 Vejo Niti Moč:uporabljene baterije(niso vključene) Dolžina niza: 2M LED oblika: Trto luči Nepremočljiva ocena : nepremočljiva IP67 svetle barve: cool bela/topla bela barva Žice: baker Načinov: on/off Paketu: 1* bakrene žice Trto luči

• €3.75
  • €4.87

10M 100 Led Daljinski upravljalnik Niz Luči Nepremočljiva Venci Baterija Upravlja Vila Lučka Poroka Doma Stranka Stekla Dekoracijo #0

10M 100 Led Daljinski upravljalnik Niz Luči Nepremočljiva Venci Baterija Upravlja Pravljice Luči Poroka Doma Stranka Stekla Dekoracijo Značilnosti: Visoka svetilnost, nizka poraba energije.Zunanjo in notranjo dekoracijo svetlobe.Light up vaš počitnice stranka s Toplo Bela niz luči Super za božič, poroko, stranka ali drugo praznovanje priložnostih Ultrathin težka, vendar, upogljivi, ampak trmast srebrna žica in nevidni v vseh

• €6.07

Sveča Steklenico Vina Luči 2M Niz LED Luči, Plute svetlobo Baterije, ki Napaja Garland Niz Vila Nočna Lučka za Poročno Dekoracijo

Specifikacija Niz barva svetlobe: Toplo bela/RGB/Cool white Sveča barva svetlobe: Toplo bela String dolžina: 79 cm (približno 200 cm) LED žarnice: 20 Led Material: Srebro žice & plastike Vir napajanja: 4 x LR44 Baterije (Baterije niso vključene) Nepremočljiva Stopnja: IP65 (srebrna žica luč se lahko uporablja v vodo, ampak je polje baterije morajo biti suhi) Paket: 2pcs/6pcs/10pcs za izberite Opomba:naročila pod $5 bo

• €2.44
  • €3.49

3x3M 320Leds Nepremočljiva Slap Meteor Tuš Dež Niz LED Luči Za Počitnice Svetlobe Poroko Božič Christimas Stranka Dekor

3x3M 320Leds Nepremočljiva Slap Meteor Tuš Dež Niz LED Luči Za Počitnice Svetlobe Poroko Božič Christimas Stranka Dekor 8 Utripajoča Načini Control Box: Kombinacija V Valovih Zaporedno Slo-glo Preganja/Flash Počasi Zbledi Svjetlucati/Flash Stalno Na Sepcifications: LED Barva:Bela/Topla Bela/Modra/Zamenljiva ( obstaja samo Modro, Rdečo, zeleno in rumeno barvo Samodejno preoblikovanja na isti ) Napetost: 220V LED Količina: 320LEDs

• €16.77
  • €22.36

Oddaljen Nadzor LED Pravljice Garland Niz Luči baterijsko Novo Leto Božični Okraski za Dom Spalnica Počitnice Razsvetljavo

Funkcija: *Baterija upravlja niz luči z daljinskim upravljalnikom tehnologije. *Baterija upravlja niz luči s časovno funkcijo. *8 načinov obvladuje polje baterije gumb in brezžični ročni daljinski upravljalnik. *Nastavljiva svetlost baterija upravlja niz luči. *Pravi nepremočljiva polje baterije. Specifikacija LED Tip:SMD 0603 LED količina: 100 kozarcev Dolžina:

• €3.14
  • €4.82

5 10m20m USB Powered Nepremočljiva Črno žico Led Pravljice Niz Svetlobo Na Prostem, Poroke, Božič, Opremljanje z EU/ZDA Plug

Skupna dolžina:10M/20M Količina led 100 KOZARCEV/200PCS Vhodna Napetost: 5V( Powered by USB), ( Za vašo udobja, smo ponudili brezplačno EU/ZDA vtič ) Življenjska doba: 10000 ur Žice Barva: Temno Zelena Svetloba, Barva:Bela/Topla Bela/Modra /RGB(Pisani) nepremočljiva stopnja:IP66 Visoko svetlost, nizko porabo energije.Zunanjo in notranjo dekoracijo svetlobe.Iz visoko kakovostnega materiala,